SYSTEM COMPLETE

Complete by Leon sistēmās katrs no risinājumiem atbilst mūsdienu interjera dizaina tendencēm. Slēptie rāmji ir pielāgoti 40, 42 un 50 mm biezām lapām.
Sistēma Complete’40 ir veidota tā, lai vienā telpā, saglabājot moderno raksturu, varētu konsekventi izmantot vienu, divas vai trīs sistēmas. Tie ir pilni komplekti standarta izmēros. Complete’40 ietver neredzamu alumīnija rāmi, kasete vai bīdāmo sistēmu, vērtni un, pēc izvēles, armatūras no cienījamiem uzņēmumiem. Durvju rāmis var būt neapstrādāts, anodēts sudrabs vai lakots balts, bet bīdāmās sistēmas žalūzijas – anodēta sudraba vai lakota balta. Spārnam ar biezumu 40 mm atkarībā no apdares var būt šūnveida pildījums vai skaidu plātnes pildījums.
Complete PVC’40 sistēma ir slēpts rāmis, kas izgatavots no plastmasas ar lapu, kas pildīta ar “šūnu”. Gan rāmis, gan lapa var būt neapstrādāti, sagatavoti krāsošanai ar sienas krāsu vai četrās krāsās, no kurām izvēlēties: balta, pelēka, antracīta, melna. Turklāt rāmi, neatkarīgi no krāsas, var krāsot ar sienas krāsu.
System Complete’42 ļauj pasūtīt pēc pasūtījuma izgatavotas durvis līdz maksimālajam vērtnes augstumam 2420 mm. Complete’42 ietver alumīnija slēpto rāmi ar vērtni un furnitūru (rokturis pēc izvēles). Durvju rāmis var būt neapstrādāts, sudraba anodēts vai lakots izvēlētā RAL krāsā. Durvju vērtne, 42 mm bieza, ir pildīta ar skaidu plātni.
Complete’50 sistēma dod iespēju izvēlēties vērtnes izmērus līdz maksimālajam augstumam 2620 mm. Complete’50 ietver alumīnija durvju rāmi, kas paslēpta ar vērtni un furnitūru (izvēles rokturis). Durvju rāmis var būt neapstrādāts, lakots izvēlētajā RAL krāsā vai sudraba anodēts. 50 mm biezā vērtne ir pildīta ar skaidu plātni un perforētu plātni.
Pilnīgajos piederumos ietilpst: rokturis, margas ar uzpirksteni, pašaizvēršanās slieksnis vai ventilācijas iegriezums – atkarībā no sistēmas veida.